Çobanoğulları Optik
15
Yıldız Mah. Donatım Sok.6/AMerkez,34100
+90(288) 412 91 00Luleburgaz'da gözlük, lens ve optik alanında yeni bir trend başlatan Çobanoğlu Optik, estetiğin yanında halkın göz sağlığı ve görme sağlığına verdiği önemle gelişimini sürdürerek önemli bir misyon üstlenmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile gözlük konusunda danışmanlık hizmeti sunan, gözlük kullanıcısının ihtiyaçları doğrultusunda kullanması gereken ürünleri gözlük kullanıcısı ile birlikte, titizlikle tespit eden Çobanoğlu Optik, Dünyanın en ünlü Gözlük markaları satışı ve çeşitli gözlük çerçevesi, güneş gözlüğü ve cam çeşitleri ile müşterilerine faydalı olmayı ilke edinmiştir. En son teknolojileri uygulayarak, gözlük montajının önemi doğrultusunda, gözlük kullanıcılarının en uygun çerçeve ve cam seçiminden sonra, görme merkezlerinin son teknoloji cihazlarla hatasız olarak ölçülmesiyle, bilgisayarlı makinelerde gözlük montajı yapılmakta ve gözlük kullanıcısının konforu ve görme rahatlığı sağlanmaktadır. Çobanoğlu Optik uzman personelleri ile göz ve görme sağlığının önemi bilinciyle sizlere en iyi hizmeti vermek için, dünya markalarının seçkin modelleriyle güneş gözlüğü, gözlük, lens çeşitleri ve görme sağlığı alanında sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır..
7759Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:30
  • Servis Saatleri08:00 - 20:30
  • Servis Yerleri Lüleburgaz'ın her yerine.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Eski Sigorta Hastanesi karşısı.

İletişim Formu
Luleburgaz'da gözlük, lens ve optik alanında yeni bir trend başlatan Çobanoğlu Optik, estetiğin yanında halkın göz sağlığı ve görme sağlığına verdiği önemle gelişimini sürdürerek önemli bir misyon üstlenmektedir.

Kaliteli hizmet anlayışı ile gözlük konusunda danışmanlık hizmeti sunan, gözlük kullanıcısının ihtiyaçları doğrultusunda kullanması gereken ürünleri gözlük kullanıcısı ile birlikte, titizlikle tespit eden Çobanoğlu Optik, Dünyanın en ünlü Gözlük markaları satışı ve çeşitli gözlük çerçevesi, güneş gözlüğü ve cam çeşitleri ile müşterilerine faydalı olmayı ilke edinmiştir.

En son teknolojileri uygulayarak, gözlük montajının önemi doğrultusunda, gözlük kullanıcılarının en uygun çerçeve ve cam seçiminden sonra, görme merkezlerinin son teknoloji cihazlarla hatasız olarak ölçülmesiyle, bilgisayarlı makinelerde gözlük montajı yapılmakta ve gözlük kullanıcısının konforu ve görme rahatlığı sağlanmaktadır.Çobanoğlu Optik uzman personelleri ile göz ve görme sağlığının önemi bilinciyle sizlere en iyi hizmeti vermek için, dünya markalarının seçkin modelleriyle güneş gözlüğü, gözlük, lens çeşitleri ve görme sağlığı alanında sizlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır..
Firmanızı Ekleyin

Luleburgazport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 68 firma yer almaktadır.