Eray Baharat
14
Eski Kırklareli Cad. Yılmaz Mahlesi. Sönmezışık Pasaji No:18/a,34100
+90(288) 417 17 69Lüleburgazda baharatçı dendiğinde akla gelen ilk firma olan eray baharat, 1970 yılında kurulmuştur. Alternatif tıp vaya tamamlayıcı tıp denilen ve bunu lüleburgazda aktar ya da baharatçı olarak temsilciliğini yarım asra yakındır yapan, lüleburgazda alternatif tıp dalında dört kuşak babadan oğlu geçen bilgi birikimini insanlara şifa olarak dağıtan eray baharat olarak, lüleburgazın eskileri tarafından biberci olarak bilinmektedir. Bibercilikten, günümüzün koşullarını yerine getiren eray baharat olmayı bize bahşeden, lüleburgaz halkının yarım asırlık ilgisine teşekkür ederiz. Lüleburgazda doğal ürünler ve yine lüleburgazda bitkisel ürünler konusunda daha çok geleneksel doğal bitkileri kullanarak çay veya bitki karışımlarıyla elde edilen ilaçlarla tedavi etme yöntemini uygulamaktayız. Lüleburgazın en eski aktarı, baharatçısı, doğal ürün satan firması olan eray baharat, modern tıp biliminin hastalık sebepleri ve tedavisi konusunda somut verileri olmadığı, hasta için henüz mevcut objektif ve kanıtlanmış bir tedavi yöntemi olmadığında hasta isteğiyle başlanılabilen veya modern tıp tedavilerini destekleyici olarak hastanın rahatlaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, psikolojisinin düzelmesi amacıyla uygulanabilen tedavi yönteminin lüleburgazdaki uygulayıcısıdır. Tıp, asırlar önce, bugün 'alternatif tıp' olarak tanınan şekilde yapılıyordu. Doktorlar, kendilerince hastalıkları muayene ediyor ve işe yarayabileceğini umduğu veya öğrendiği bitkiler, sular ve diğer maddelerle hastasını tedavi ediyordu. İnsanlığın bilgisi arttıkça ve yeni teşhis araçları mikroskop, radyografi,manyetik rezonans, tomografi, elektron mikroskobisi, biopsi, kan dışkı idrar tahlilleri vb) bulundukça hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisinde kullanılan yöntemler daha kapsamlı olarak geliştirildi. Hastaya bir herhangi bir bitki yaprağı vermek yerine, fayda sağlayan etken maddeyi damıtıp ilaç haline getirildi. Aslında anlaşıldığı gibi 'alternatif tıp' adı verilen bitkisel ürünlerin hastalıkların tedavisinde kullanılması yüzyıllardan beri süregelen ve modern tıbbın işe yaramadığı durumlarda devreye giren doğal ve tamamen yan etkisiz bir iyileştirme metodudur. İşte bizde tüm bunları göz önünde bulundurarak lüleburgazda her türlü bitkisel ürünü bünyesinde barındıran eray baharat olarak doğal ürünler merkezimizle size hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.
6760Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış -
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Akbankın arkasında.

İletişim Formu
Lüleburgazda baharatçı dendiğinde akla gelen ilk firma olan eray baharat, 1970 yılında kurulmuştur. Alternatif tıp vaya tamamlayıcı tıp denilen ve bunu lüleburgazda aktar ya da baharatçı olarak temsilciliğini yarım asra yakındır yapan, lüleburgazda alternatif tıp dalında dört kuşak babadan oğlu geçen bilgi birikimini insanlara şifa olarak dağıtan eray baharat olarak, lüleburgazın eskileri tarafından biberci olarak bilinmektedir. Bibercilikten, günümüzün koşullarını yerine getiren eray baharat olmayı bize bahşeden, lüleburgaz halkının yarım asırlık ilgisine teşekkür ederiz.
Lüleburgazda doğal ürünler ve yine lüleburgazda bitkisel ürünler konusunda daha çok geleneksel doğal bitkileri kullanarak çay veya bitki karışımlarıyla elde edilen ilaçlarla tedavi etme yöntemini uygulamaktayız. Lüleburgazın en eski aktarı, baharatçısı, doğal ürün satan firması olan eray baharat, modern tıp biliminin hastalık sebepleri ve tedavisi konusunda somut verileri olmadığı, hasta için henüz mevcut objektif ve kanıtlanmış bir tedavi yöntemi olmadığında hasta isteğiyle başlanılabilen veya modern tıp tedavilerini destekleyici olarak hastanın rahatlaması, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, psikolojisinin düzelmesi amacıyla uygulanabilen tedavi yönteminin lüleburgazdaki uygulayıcısıdır.

Tıp, asırlar önce, bugün 'alternatif tıp' olarak tanınan şekilde yapılıyordu. Doktorlar, kendilerince hastalıkları muayene ediyor ve işe yarayabileceğini umduğu veya öğrendiği bitkiler, sular ve diğer maddelerle hastasını tedavi ediyordu. İnsanlığın bilgisi arttıkça ve yeni teşhis araçları mikroskop, radyografi,manyetik rezonans, tomografi, elektron mikroskobisi, biopsi, kan dışkı idrar tahlilleri vb) bulundukça hastalıklar ve bu hastalıkların tedavisinde kullanılan yöntemler daha kapsamlı olarak geliştirildi.

Hastaya bir herhangi bir bitki yaprağı vermek yerine, fayda sağlayan etken maddeyi damıtıp ilaç haline getirildi. Aslında anlaşıldığı gibi 'alternatif tıp' adı verilen bitkisel ürünlerin hastalıkların tedavisinde kullanılması yüzyıllardan beri süregelen ve modern tıbbın işe yaramadığı durumlarda devreye giren doğal ve tamamen yan etkisiz bir iyileştirme metodudur.

İşte bizde tüm bunları göz önünde bulundurarak lüleburgazda her türlü bitkisel ürünü bünyesinde barındıran eray baharat olarak doğal ürünler merkezimizle size hizmet vermenin mutluluğu içindeyiz.
Firmanızı Ekleyin

Luleburgazport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 68 firma yer almaktadır.