Güzel Bahçe Çiçekçilik
25
İnönü Mahallesi İstanbul Caddesi No: 52/bMerkez,34100
+90(288) 412 99 412012 yılından bu yana çiçek denilince akla gelen ilk firmalardan olan Güzel Bahçe Çiçekçilik, kalitesi, zengin ürün çeşitliliği ve güler yüzlü hizmeti ile dikkatleri çekiyor. Servis imkanı da bulunan işletme, Mehtap Tezbaşaran yönetimde, değerli Lüleburgaz halkının sevinçlerine, özel günlerine birbirinden şık çiçek ve buketleriyle eşlik ediyor. Çelenk, aranjman, gelin arabası süsleme gibi ihtiyaçlarınıza da en iyi şekilde çözüm olmaya çalışan Güzel Bahçe Çiçekçilik, E-5 üzerinde bulunan adresinde hizmetinizde"….
11987Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Lüleburgaz kaymakam evi karşısı.

İletişim Formu
2012 yılından bu yana çiçek denilince akla gelen ilk firmalardan olan Güzel Bahçe Çiçekçilik, kalitesi, zengin ürün çeşitliliği ve güler yüzlü hizmeti ile dikkatleri çekiyor.

Servis imkanı da bulunan işletme, Mehtap Tezbaşaran yönetimde, değerli Lüleburgaz halkının sevinçlerine, özel günlerine birbirinden şık çiçek ve buketleriyle eşlik ediyor.

Çelenk, aranjman, gelin arabası süsleme gibi ihtiyaçlarınıza da en iyi şekilde çözüm olmaya çalışan Güzel Bahçe Çiçekçilik, E-5 üzerinde bulunan adresinde hizmetinizde"….
Firmanızı Ekleyin

Luleburgazport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 68 firma yer almaktadır.