Nar Organizasyon Çiçekçilik

http://Narorganizasyon.Luleburgazport.com
Nar Organizasyon Çiçekçilik
15
Kocasinan Mah. Acıçeşme Sk. Mengü Apt. No:31/AMerkez,34100
+90(288) 412 51 40Nar Organizasyon Çiçekçilik olarak ihtiyaç ve beklentilere uygun oluşturulan, kişiye özel ve ayrıcalıklı bir tasarım ile daha önce uygulanmamış fikirleri gerçeğe dönüştürerek benzerlerinden farklı işlere imzasını atmak amacıyla 2013 yılında faaliyete başlamış olup, hem Lüleburgaz içi ve dışı davet ve organizasyonlarda, hem de çiçek konusunda hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü, dinamik, yaratıcı ruh ve bitmek bilmeyen heyecan ile sizlerin özel günlerini hayata geçirmek, memnuniyetinizi sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ana amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda biz sizi yansıtacak davet konseptini beraber oluşturmayı tercih ediyoruz. Sizin için özel olan bu önemli günler sizin kişiliğinizi yansıtmalı, sizinle bütünleşmelidir. Hayatınızda bir kere olacak bu özel gün sizin için mükemmel olmalıdır. Bu nedenle kalıplaşmış paketlerden uzak durup ve bütçeniz dâhilinde olabilecek en yaratıcı ve en şık çözümleri sizler için üretmek istiyoruz. Gelin buketleri, araba süslemeleri, masa ve mekân süslemeleri vb. çiçeğe ilişkin her şey nar organizasyon çiçekçilik tarafından sizin zevkinizi gösterecek şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca düğününüzü tamamlayan ses, ışık sistemleri, kokulu sabunlar, nikâh şekeri, animasyon, palyaço, sihirbaz, balon "– havai fişek ve düğününüzü tamamlayacak her türlü aksesuar gibi çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Firmamız çiçek tasarım atölyesi mantığı ile hareket ederek, özel günlerinizde sevdikleriniz için mevsimin en güzel çiçeklerinin bir araya getirildiği, herkesin gönlünü şenlendirecek birbirinden güzel aranjmanlarımız, buketlerimiz ve çelenklerimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Nar organizasyon çiçekçilik için sizin hayalleriniz, düşünceleriniz çok önemlidir. Biz önce sizi dinler, nasıl bir düğün hayal ettiğinizi anlamaya çalışırız. Sonra size çiçekler ve aksesuarlar için birkaç ön çalışma yapar ve genel düğün konseptini sizinle belirleriz. Haydi, siz hayal kurun biz gerçekleştirelim.
9522Ziyaretçi
 • Yetkili Berrin ZENGİN
 • Adres Kocasinan Mah. Acıçeşme Sk. Mengü Apt. No:31/A - Merkez
 • Telefon +90(288) 412 51 40
 • Telefon ( 2 ) +90(553) 543 26 48
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://Narorganizasyon.Luleburgazport.com
 • Web Sitesihttp://Narorganizasyon.Luleburgazport.com
 • E-PostaNarorganizasyon@outlook.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 21:00
 • Servis Saatleri08:30 - 21:00
 • Servis Yerleri Lüleburgaz
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Nar Organizasyon Çiçekçilik olarak ihtiyaç ve beklentilere uygun oluşturulan, kişiye özel ve ayrıcalıklı bir tasarım ile daha önce uygulanmamış fikirleri gerçeğe dönüştürerek benzerlerinden farklı işlere imzasını atmak amacıyla 2013 yılında faaliyete başlamış olup, hem Lüleburgaz içi ve dışı davet ve organizasyonlarda, hem de çiçek konusunda hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü, dinamik, yaratıcı ruh ve bitmek bilmeyen heyecan ile sizlerin özel günlerini hayata geçirmek, memnuniyetinizi sağlamak, özel günlerinizi daha da özel kılmak ana amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda biz sizi yansıtacak davet konseptini beraber oluşturmayı tercih ediyoruz. Sizin için özel olan bu önemli günler sizin kişiliğinizi yansıtmalı, sizinle bütünleşmelidir. Hayatınızda bir kere olacak bu özel gün sizin için mükemmel olmalıdır. Bu nedenle kalıplaşmış paketlerden uzak durup ve bütçeniz dâhilinde olabilecek en yaratıcı ve en şık çözümleri sizler için üretmek istiyoruz.

Gelin buketleri, araba süslemeleri, masa ve mekân süslemeleri vb. çiçeğe ilişkin her şey nar organizasyon çiçekçilik tarafından sizin zevkinizi gösterecek şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca düğününüzü tamamlayan ses, ışık sistemleri, kokulu sabunlar, nikâh şekeri, animasyon, palyaço, sihirbaz, balon "– havai fişek ve düğününüzü tamamlayacak her türlü aksesuar gibi çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Firmamız çiçek tasarım atölyesi mantığı ile hareket ederek, özel günlerinizde sevdikleriniz için mevsimin en güzel çiçeklerinin bir araya getirildiği, herkesin gönlünü şenlendirecek birbirinden güzel aranjmanlarımız, buketlerimiz ve çelenklerimiz ile sizlere hizmet vermektedir.

Nar organizasyon çiçekçilik için sizin hayalleriniz, düşünceleriniz çok önemlidir. Biz önce sizi dinler, nasıl bir düğün hayal ettiğinizi anlamaya çalışırız. Sonra size çiçekler ve aksesuarlar için birkaç ön çalışma yapar ve genel düğün konseptini sizinle belirleriz.

Haydi, siz hayal kurun biz gerçekleştirelim.
Firmanızı Ekleyin

Luleburgazport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 68 firma yer almaktadır.